Oferta

Obsługa finansowo – księgowa

Każdy podmiot prowadzący działalność gospodarczą zobligowany jest przepisami prawa do prowadzenia księgowości.

Osoby prawne (spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjne), spółka komandytowa oraz wszelkie inne podmioty w związku z przekroczeniem określonego poziomu obrotów zobligowane są do prowadzenia Ksiąg Rachunkowych zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości.

Spółki jawne, spółki partnerskie, oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą najczęściej zobligowane będą do prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów. W niektórych przypadkach przepisy prawa podatkowego dopuszczają opodatkowanie zryczałtowane w postaci ryczałtu ewidencjonowanego oraz karty podatkowej.

Każdy przedsiębiorca zobligowany jest do zorganizowania księgowości w swojej organizacji, a jeżeli prawo dopuszcza możliwość wyboru sposobu prowadzenia księgowości oraz opodatkowania również podjąć decyzję w tym zakresie.

W ramach oferowanych przez nas usług proponujemy Państwu kompleksową obsługę finansowo – księgową oraz kadrowo – płacową.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług przy zachowaniu rozsądnych warunków cenowych. Staramy się elastycznie dopasować do potrzeb naszych klientów, oraz działać w sposób który pozwoli Państwu na ograniczenie do minimum czynności związanych z dokumentacją Państwa firmy.

Blog na Tumblr

Wczytuję dane z Tumblr Ajax loader

Najnowsze z Blip

Wczytuję dane z Blipa Ajax loader